Mieszkania-Pokoje.com to dynamiczny, szybko rozwijający się Serwis oferujący Nowoczesną Platformę Ogłoszeniową Polakom z całego świata.

 

W erze szybkiego rozwoju, częstych trudności z pracą, intensywnej edukacji, potrzeby wysokiej mobilności, problemy z zagrzaniem sobie własnego miejsca (choćby na chwilę) mogą stać się prawdziwą bolączką. Dobrze wiemy jak ciężko czasem znaleźć pokój lub mieszkanie!

Przeglądasz dziesiątki ogłoszeń, dzwonisz, sprawdzasz, dopytujesz. Do tego potrzebujesz jednak wygodnej i przejrzystej tablicy ogłoszeń, gdzie uzyskasz wszelkie podstawowe oraz te bardziej szczegółowe, wyróżniające oferty informacje.

 

W naszym Portalu z łatwością znajdziesz wszystko czego Ci trzeba:

1 Dobrze eksponowane Oferty od ludzi, którym zależy byś do nich trafił!
Mieszkania-Pokoje.com w nowoczesny, wygodny sposób przestawia Ci dziesiątki, setki i tysiące Ogłoszeń z całego kraju. Wielu ludzi decyduje się na drobne opłaty, aby szybciej dotrzeć do najemcy lub kupca. Dzięki licznym ustawieniom filtracji ogłoszeń, z łatwością znajdziesz te najbardziej interesujące.

2 Najlepsze możliwości Zamieszczania i Wyróżniania Ogłoszeń!
Jeśli szukasz Portalu, gdzie szybko i skutecznie umieścisz ogłoszenie - nie mogłeś lepiej trafić! W naszym serwisie oferujemy Ci wszelkie  nowoczesne, dzięki którym Twoje ogłoszenie uzyska ogromną liczbę odwiedzin. Opcjonalnie skorzystaj z opcji Wyróżniania i przenoszenia ofert na szczyt, dodaj link do video.

3 Ogłoszenia bez rejestracji
U nas nigdy nie jesteś tylko gościem!
Mimo iż z uwagi na Twoją wygodę namawiamy Cię do darmowej Rejestracji, zapraszamy do szybkiego zamieszczania ogłoszeń nawet, jeśli nie masz ochoty dołączać do naszej społeczności. Poprosimy jedynie o Twój adres e-mail, tak byś mógł/mogła odświeżyć lub nawet wyedytować swoją ofertę.


Gdybyś jednak zdecydował/zdecydowała się dołączyć do naszej społeczności, użyj podanego uprzednio adresu e-mail, a Twoje aktywne ogłoszenia zostaną przypisane do nowo utworzonego na Mieszkania-Pokoje.com konta.

Jakie możliwości da Ci zarejestrowanie darmowego konta?
Zobacz sam, gdyż poniższe to dopiero początek:

  • Uzyskasz dostęp do Panelu Użytkownika, który zawiera zestawienie Twoich ogłoszeń
  • Otrzymasz możliwość dodawania ogłoszeń do Ulubionych (Zakładek)
  • Dodasz swoje zdjęcie / logo / emblemat
  • Otrzymasz możliwość tańszego wyróżniania ogłoszeń - poprzez zakup Pakietów Punktów. (wkrótce)


Zapraszamy do regularnego korzystania z Mieszkania-Pokoje.com!

Ekipa Mieszkania-Pokoje.com